PIC12F1840T-I/MF
DigiKeys produktnummer
PIC12F1840T-I/MFTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC12F1840T-I/MFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC12F1840T-I/MFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC12F1840T-I/MF
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8DFN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 12F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)
EDA-/CAD-modeller
PIC12F1840T-I/MF Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
256 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 4x10b; D/A 1x5b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz