PIC12F1572-E/SN
DigiKeys produktnummer
PIC12F1572-E/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC12F1572-E/SN
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 12F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC12F1572-E/SN Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 4x10b; D/A 1x5b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
PIC
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Konnektivitet
LINbus, UART/USART
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)