PIC10F322T-I/OT
DigiKeys produktnummer
PIC10F322T-I/OTTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC10F322T-I/OTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC10F322T-I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC10F322T-I/OT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 896B FLASH SOT23-6
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 10F Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 896B (512 x 14) FLASH SOT-23-6
EDA-/CAD-modeller
PIC10F322T-I/OT Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz