PIC10F322T-I/MC
DigiKeys produktnummer
PIC10F322T-I/MC-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC10F322T-I/MC
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 896B FLASH 8DFN
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 10F Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 896B (512 x 14) FLASH 8-DFN (2x3)
EDA-/CAD-modeller
PIC10F322T-I/MC Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz