PIC10F320-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC10F320-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC10F320-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 448B FLASH 8DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 10F Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 448B (256 x 14) FLASH 8-PDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC10F320-I/P Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
64 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 3x8b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
PIC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
16MHz
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)