PIC10F202-I/MC er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
PIC PIC® 10F Mikrostyringer IC 8-bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PIC10F202-I/MC
DigiKeys produktnummer
PIC10F202-I/MC-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC10F202-I/MC
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC10F202-I/MC Modeller
RAM-størrelse
24 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
8-DFN (2x3)
Hurtighet
4MHz