PIC10F200T-I/OT
DigiKeys produktnummer
PIC10F200T-I/OTTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC10F200T-I/OTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC10F200T-I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC10F200T-I/OT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 384B FLASH SOT23-6
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 10F Mikrostyringer IC 8-bit 4MHz 384B (256 x 12) FLASH SOT-23-6
EDA-/CAD-modeller
PIC10F200T-I/OT Modeller
RAM-størrelse
16 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-6
Hurtighet
4MHz