PIC10F200T-E/OT | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PIC10F200T-E/OT |
Beskrivelse | IC MCU 8BIT 384B FLASH SOT23-6 |
Produsentens standard leveringstid | 5 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PIC PIC® 10F Mikrostyringer IC 8-bit 4MHz 384B (256 x 12) FLASH SOT-23-6 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PIC10F200T-E/OT Modeller |
Kategori | Programminnestørrelse |
Produsent | Programminnetype FLASH |
Serie | RAM-størrelse 16 x 8 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Spenning - forsyning (Vcc/Vdd) 2V – 5,5V |
Delestatus Aktiv | Oscillatortype Intern |
DigiKey-programmerbar Verifisert | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TA) |
Kjerneprosessor PIC | Monteringstype Overflatemontering |
Kjernestørrelse 8-bit | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-6 |
Hurtighet 4MHz | Kapsling SOT-23-6 |