MSC360SMA120B
DigiKeys produktnummer
150-MSC360SMA120B-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC360SMA120B
Beskrivelse
MOSFET SIC 1200 V 360 MOHM TO-24
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 11A (Tc) 78W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MSC360SMA120B Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3,14V ved 500µA (typ.)
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
21 nC @ 20 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+23V, -10V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
255 pF @ 1000 V
FET-type
Effekttap (maks)
78W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1200 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
20V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
450mOhm ved 5A, 20V