MSC180SMA120B4N
DigiKeys produktnummer
150-MSC180SMA120B4N-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC180SMA120B4N
Beskrivelse
MOSFET SIC 1200 V 180 MOHM TO-24
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 21A (Tc) 147W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-4
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
225mOhm ved 8A, 20V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 500µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
36 nC @ 20 V
Emballasje
Bulk
Vgs (maks)
+23V, -10V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
481 pF @ 1200 V
FET-type
Effekttap (maks)
147W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1200 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-4
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
18V, 20V