MSC090SMA070SDT/R
DigiKeys produktnummer
150-MSC090SMA070SDT/RTR-ND - Tape og spole (TR)
150-MSC090SMA070SDT/RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-MSC090SMA070SDT/RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC090SMA070SDT/R
Beskrivelse
MOSFET SIC 700 V 90 MOHM TO-263-
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 700 V 34A (Tc) 156W (Tc) Overflatemontering TO-263-7
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
112mOhm ved 15A, 20V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 750µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
41 nC @ 20 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
+23V, -10V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
806 pF @ 700 V
FET-type
Effekttap (maks)
156W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
700 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263-7
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
18V, 20V