MSC060SMB120B4N
DigiKeys produktnummer
150-MSC060SMB120B4N-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC060SMB120B4N
Beskrivelse
MOSFET SIC 1200 V 60 MOHM TO-247
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 38A (Tc) 192W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-4
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
80mOhm ved 8A, 18V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 1mA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
45 nC @ 18 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+21V, -10V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1143 pF @ 1000 V
FET-type
Effekttap (maks)
192W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Drain til Source-spenning
1200 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-4
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
15V, 18V