MSC040SMA120J
DigiKeys produktnummer
691-MSC040SMA120J-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC040SMA120J
Beskrivelse
SICFET N-CH 1200V 53A SOT227
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 53A (Tc) 208W (Tc) Chassismontering SOT-227 (ISOTOP®)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.8V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
137 nC @ 20 V
Serie
Vgs (maks)
+25V, -10V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1990 pF @ 1000 V
Effekttap (maks)
208W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Chassismontering
Drain til Source-spenning
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-227 (ISOTOP®)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
20V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
50mOhm ved 40A, 20V