MSC035SMA170S
DigiKeys produktnummer
150-MSC035SMA170S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC035SMA170S
Beskrivelse
MOSFET SIC 1700V 35 MOHM TO-268
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1700 V 59A (Tc) 278W (Tc) Overflatemontering D3PAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MSC035SMA170S Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
45mOhm ved 30A, 20V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
3,25V ved 2,5mA (typ.)
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
178 nC @ 20 V
Emballasje
Bulk
Vgs (maks)
+23V, -10V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3300 pF @ 1000 V
FET-type
Effekttap (maks)
278W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1700 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
D3PAK
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
20V