MSC030SMB120B4N
DigiKeys produktnummer
150-MSC030SMB120B4N-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC030SMB120B4N
Beskrivelse
MOSFET SIC 1200 V 30 MOHM TO-247
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 69A (Tc) 310W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-4
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
40mOhm ved 15A, 18V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 1.7mA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
91 nC @ 18 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+21V, -10V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2201 pF @ 1000 V
FET-type
Effekttap (maks)
310W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Drain til Source-spenning
1200 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-4
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
15V, 18V