MSC025SMA120J
DigiKeys produktnummer
691-MSC025SMA120J-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC025SMA120J
Beskrivelse
SICFET N-CH 1.2KV 77A SOT227
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 77A (Tc) 278W (Tc) Chassismontering SOT-227 (ISOTOP®)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.8V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
232 nC @ 20 V
Serie
Vgs (maks)
+25V, -10V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3020 pF @ 1000 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
278W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Chassismontering
Drain til Source-spenning
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-227 (ISOTOP®)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
20V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
31mOhm ved 40A, 20V