MSC015SDA120K
DigiKeys produktnummer
150-MSC015SDA120KTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC015SDA120K
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 1200V 36A TO220
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 1200 V 36A Gjennomgående hull TO-220-2
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
0 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
200 µA @ 1200 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapasitans ved Vr, F
906pF ved 1V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-2
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
36A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.8 V @ 15 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)