MRF24J40MAT-I/RM
DigiKeys produktnummer
MRF24J40MAT-I/RMTR-ND - Tape og spole (TR)
MRF24J40MAT-I/RMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MRF24J40MAT-I/RMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MRF24J40MAT-I/RM
Beskrivelse
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
802,15,4 Zigbee® RF-transceivermoduler 2,4GHz Integrert, Avsøking Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MRF24J40MAT-I/RM Modeller
Kategori
Følsomhet
-94dBm
Produsent
Serielle grensesnitt
SPI
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Antennetype
Integrert, Avsøking
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,4V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Strøm - mottar
19mA
RF-familie/standard
Strøm - sender
23mA
Protokoll
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvens
2,4GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C