MIC5504-3.3YMT-TZ
DigiKeys produktnummer
576-4310-2-ND - Tape og spole (TR)
576-4310-1-ND - Båndavsnitt (CT)
576-4310-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5504-3.3YMT-TZ
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4-TDFN
Produsentens standard leveringstid
50 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA 4-TDFN (1x1)
EDA-/CAD-modeller
MIC5504-3.3YMT-TZ Modeller
PSRR
60dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
4-UDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
4-TDFN (1x1)
Spenningsbortfall (maks)
0.38V ved 300mA