MIC5504-1.8YM5-TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MIC5504-1.8YM5-TR |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5 |
Produsentens standard leveringstid | 6 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | MIC5504-1.8YM5-TR Modeller |
Kategori | Strøm - hvilestrøm (Iq) 55 µA |
Produsent | Strøm - forsyning (maks) 65 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB (1kHz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangskonfigurasjon | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Overtemperatur |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - utgang (min./fast) 1,8V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5 |
Spenningsbortfall (maks) 0.38V ved 300mA | Baseproduktnummer |