MIC5504-1.8YM5-TR
DigiKeys produktnummer
576-4879-2-ND - Tape og spole (TR)
576-4879-1-ND - Båndavsnitt (CT)
576-4879-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5504-1.8YM5-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
MIC5504-1.8YM5-TR Modeller
PSRR
60dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.38V ved 300mA