MIC5504-1.2YM5-TR
DigiKeys produktnummer
576-4878-2-ND - Tape og spole (TR)
576-4878-1-ND - Båndavsnitt (CT)
576-4878-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5504-1.2YM5-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MIC5504-1.2YM5-TR Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
55 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
65 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
1,2V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.38V ved 300mA