MIC5319-1.8YML-TR
DigiKeys produktnummer
576-1903-2-ND - Tape og spole (TR)
576-1903-1-ND - Båndavsnitt (CT)
576-1903-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5319-1.8YML-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6-TMLF
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA 6-TMLF® (2x 2)
EDA-/CAD-modeller
MIC5319-1.8YML-TR Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
150 µA
Produsent
PSRR
70dB – 60dB (1kHz – 10kHz)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
6-VDFN-eksponert plate, 6-TMLF®
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
6-TMLF® (2x 2)
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V