MIC5259-3.3YD5-TR
DigiKeys produktnummer
150-MIC5259-3.3YD5-TR-ND - Tape og spole (TR)
150-MIC5259-3.3YD5-CT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-MIC5259-3.3YD5-DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5259-3.3YD5-TR
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT-23-5
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA TSOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
MIC5259-3.3YD5-TR Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
150 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
250 µA
Digi-Reel®
PSRR
65dB – 53dB (10Hz – 10kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.55V ved 300mA