MIC5256-3.3YM5-TR
DigiKeys produktnummer
576-1293-2-ND - Tape og spole (TR)
576-1293-1-ND - Båndavsnitt (CT)
576-1293-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5256-3.3YM5-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
MIC5256-3.3YM5-TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
150 µA
Digi-Reel®
PSRR
60dB – 45dB (10Hz – 10kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.25V ved 150mA