MIC5225-3.3YM5-TR
DigiKeys produktnummer
576-2980-2-ND - Tape og spole (TR)
576-2980-1-ND - Båndavsnitt (CT)
576-2980-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5225-3.3YM5-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
34 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
MIC5225-3.3YM5-TR Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.45V ved 150mA
Produsent
Strøm – utgang
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - inngang (maks)
16V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V