MIC5209-3.3YU
DigiKeys produktnummer
576-2369-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5209-3.3YU
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-5
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA TO-263-5
EDA-/CAD-modeller
MIC5209-3.3YU Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
170 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
25 mA
Emballasje
Rør
PSRR
75dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
16V
Kapsling
TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263-5
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 500mA