MIC5200-3.3YS-TR
DigiKeys produktnummer
MIC5200-3.3YS-TR-ND - Tape og spole (TR)
MIC5200-3.3YS-CT-ND - Båndavsnitt (CT)
MIC5200-3.3YS-DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5200-3.3YS-TR
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 100MA SOT-223-3
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA SOT-223-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MIC5200-3.3YS-TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
350 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
1.5 mA
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
26V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 100mA