MIC37101-1.8YM-TR
DigiKeys produktnummer
150-MIC37101-1.8YM-TR-ND - Tape og spole (TR)
150-MIC37101-1.8YM-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-MIC37101-1.8YM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC37101-1.8YM-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 1A 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
MIC37101-1.8YM-TR Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 1A
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V