MIC2004-1.2YM5-TR
DigiKeys produktnummer
576-2584-2-ND - Tape og spole (TR)
576-2584-1-ND - Båndavsnitt (CT)
576-2584-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC2004-1.2YM5-TR
Beskrivelse
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømbryter/driver 1:1 P-kanal 1,2A SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MIC2004-1.2YM5-TR Modeller
Kategori
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
Ikke nødvendig
Produsent
Strøm - utgang (maks)
1,2A
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rds på (Typ)
70mOhm
Delestatus
Aktiv
Inngangstype
Ikke-inverterende
Brytertype
Funksjoner
Lastutladning
Antall utganger
1
Feilbeskyttelse
Strømbegrensning (fast), Overtemperatur
Forhold - inngang:utgang
1:1
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Utgangskonfigurasjon
Høy side
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
P-kanal
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Grensesnitt
På/av
Kapsling
Spenning - last
2,5V – 5,5V