MCP6N16-100E/MS
DigiKeys produktnummer
MCP6N16-100E/MS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP6N16-100E/MS
Beskrivelse
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Instrumentering Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne 8-MSOP
Kategori
Strøm - forsyning
1,1mA
Produsent
Strøm - utgang/kanal
10 mA
Emballasje
Rør
Spenning - område (min)
1.8 V
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (maks)
5.5 V
Forsterkertype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall kretser
1
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Skinne-til-skinne
Kapsling
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)
Forsterkerbåndbreddeprodukt
500 kHz