MCP6N16-100E/MF
DigiKeys produktnummer
MCP6N16-100E/MF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP6N16-100E/MF
Beskrivelse
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8DFN
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Instrumentering Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne 8-DFN (3x3)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP6N16-100E/MF Modeller
Kategori
Strøm - forsyning
1,1mA
Produsent
Strøm - utgang/kanal
10 mA
Emballasje
Rør
Spenning - område (min)
1.8 V
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (maks)
5.5 V
Forsterkertype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall kretser
1
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Skinne-til-skinne
Kapsling
8-VDFN-eksponert plate
Forsterkerbåndbreddeprodukt
500 kHz