MCP45HV51T-502E/ST er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 2 269
Datablad
Digitale potensiometre 5k Ohm 1 kretser 256 uttak I2C Grensesnitt 14-TSSOP
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
MCP45HV51T-502E/ST
DigiKeys produktnummer
150-MCP45HV51T-502E/STTR-ND - Tape og spole (TR)
150-MCP45HV51T-502E/STCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-MCP45HV51T-502E/STDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP45HV51T-502E/ST
Beskrivelse
IC DIG POT 5K 14-TSSOP
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP45HV51T-502E/ST Modeller
Kategori
Minnetype
Flyktig
Produsent
Microchip Technology
Forsyningsspenning
1,8V – 5,5V, 10V – 36V, ±5V – 18V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Funksjoner
Lyddemping, Valgbar adresse
Delestatus
Aktiv
Toleranse
±20%
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Temperaturkoeffisient (Typ)
100ppm/°C
Kjegleform
Lineær
Monteringstype
Overflatemontering
Konfigurasjon
Potensiometer
Leverandørens enhetsforpakning
14-TSSOP
Antall kretser
1
Kapsling
14-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Antall uttak
256
Driftstemperatur
-40°C – 125°C