MCP4461-502E/ST
DigiKeys produktnummer
MCP4461-502E/ST-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP4461-502E/ST
Beskrivelse
IC DIG POT 5K 20-TSSOP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Digitale potensiometre 5k Ohm 4 kretser 257 uttak I2C Grensesnitt 20-TSSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP4461-502E/ST Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Minnetype
Ikke volatil
Produsent
Microchip Technology
Forsyningsspenning
1,8V – 5,5V
Serie
Funksjoner
Lyddemping, Valgbar adresse
Emballasje
Rør
Toleranse
±20%
Delestatus
Aktiv
Temperaturkoeffisient (Typ)
150ppm/°C
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Monteringstype
Overflatemontering
Kjegleform
Lineær
Leverandørens enhetsforpakning
20-TSSOP
Konfigurasjon
Potensiometer
Kapsling
20-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Antall kretser
4
Driftstemperatur
-40°C – 125°C