MCP42U83T-203E/ST
DigiKeys produktnummer
150-MCP42U83T-203E/STTR-ND - Tape og spole (TR)
150-MCP42U83T-203E/STCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-MCP42U83T-203E/STDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP42U83T-203E/ST
Beskrivelse
IC DIG POT 20K 14-TSSOP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Digitale potensiometre 20k Ohm 2 kretser 1024 uttak SPI Grensesnitt 14-TSSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP42U83T-203E/ST Modeller
Kategori
Grensesnitt
SPI
Produsent
Microchip Technology
Minnetype
Ikke volatil
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
2,7V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Temperaturkoeffisient (Typ)
12ppm/°C
Kjegleform
Lineær
Monteringstype
Overflatemontering
Konfigurasjon
Potensiometer, Rheostat
Leverandørens enhetsforpakning
14-TSSOP
Antall kretser
2
Kapsling
14-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Antall uttak
1024
Driftstemperatur
-40°C – 125°C