MCP4151-503E/SN
DigiKeys produktnummer
MCP4151-503E/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP4151-503E/SN
Beskrivelse
IC DIG POT 50K 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Digitale potensiometre 50k Ohm 1 kretser 257 uttak SPI Grensesnitt 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
MCP4151-503E/SN Modeller
Forsyningsspenning
1,8V – 5,5V
Toleranse
±20%
Temperaturkoeffisient (Typ)
150ppm/°C
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C