MCP41100-I/P
DigiKeys produktnummer
MCP41100-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP41100-I/P
Beskrivelse
IC DIG POT 100K 8-PDIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Digitale potensiometre 100k Ohm 1 kretser 256 uttak SPI Grensesnitt 8-PDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP41100-I/P Modeller
Kategori
Minnetype
Flyktig
Produsent
Microchip Technology
Forsyningsspenning
2,7V – 5,5V
Emballasje
Rør
Toleranse
±30%
Delestatus
Aktiv
Temperaturkoeffisient (Typ)
800ppm/°C
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kjegleform
Lineær
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Konfigurasjon
Potensiometer
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Antall kretser
1
Driftstemperatur
-40°C – 85°C