MCP40D18T-502AE/LTY
DigiKeys produktnummer
150-MCP40D18T-502AE/LTYTR-ND - Tape og spole (TR)
150-MCP40D18T-502AE/LTYCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-MCP40D18T-502AE/LTYDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP40D18T-502AE/LTY
Beskrivelse
IC DIG POT 5K SC-70-6
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Digitale potensiometre 5k Ohm 1 kretser 128 uttak I2C Grensesnitt SC-70-6
Kategori
Minnetype
Flyktig
Produsent
Microchip Technology
Forsyningsspenning
1,8V – 5,5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Toleranse
±20%
Delestatus
Aktiv
Temperaturkoeffisient (Typ)
150ppm/°C
Kjegleform
Lineær
Monteringstype
Overflatemontering
Konfigurasjon
Potensiometer
Leverandørens enhetsforpakning
SC-70-6
Antall kretser
1
Kapsling
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Antall uttak
128
Driftstemperatur
-40°C – 125°C