MCP3909-I/SS
DigiKeys produktnummer
MCP3909-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP3909-I/SS
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
EDA-/CAD-modeller
MCP3909-I/SS Modeller
Kategori
Strøm - forsyning
2,3mA
Forsyningsspenning
4.5 V ~ 5.5 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Inngangsimpedans
390kOhm
Kapsling
24-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)
Spenning - I/O høy (innganger/utganger)
2,4V
Spenning - I/O lav (innganger/utganger)
0,85V