MCP3905L-I/SS
DigiKeys produktnummer
MCP3905L-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP3905L-I/SS
Beskrivelse
IC POWER METERING-1 PHASE 24SSOP
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Enkelfase meter IC 24-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP3905L-I/SS Modeller
Kategori
Strøm - forsyning
2,7mA
Produsent
Microchip Technology
Forsyningsspenning
4.5 V ~ 5.5 V
Emballasje
Rør
Målertype
Enkelfase
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Inngangsimpedans
390kOhm
Monteringstype
Overflatemontering
Målingsfeil
0,001
Kapsling
24-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)
Spenning - I/O høy (innganger/utganger)
2,4V
Leverandørens enhetsforpakning
24-SSOP
Spenning - I/O lav (innganger/utganger)
0,85V