MCP3001-I/MS
DigiKeys produktnummer
MCP3001-I/MS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP3001-I/MS
Beskrivelse
IC ADC 10BIT 8-MSOP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Bit analog til digital omformer 1 Inngang 1 SAR 8-MSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP3001-I/MS Modeller
Kategori
Antall A/D-omformere
1
Produsent
Microchip Technology
Arkitektur
SAR
Emballasje
Rør
Referansetype
Ekstern
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning, analog
2,7V – 5,5V
Antall bits
10
Spenning - forsyning, digital
2,7V – 5,5V
Deteksjonshastighet (per sekund)
200k
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall innganger
1
Kapsling
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)