MCP25020-I/SL
DigiKeys produktnummer
MCP25020-I/SL-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP25020-I/SL
Beskrivelse
IC XPNDR 25MHZ CAN V2.0B 14SOIC
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
I/O-forlengelser 8 CAN V2.0b 25 MHz 14-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP25020-I/SL Modeller
Kategori
Utgangstype
Mottakt
Produsent
Microchip Technology
Strøm - utgangskilde/ribbe
25mA
Emballasje
Rør
Taktfrekvens
25 MHz
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,75V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall I/O (innganger/utganger)
8
Monteringstype
Overflatemontering
Grensesnitt
CAN V2.0b
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)