MCP23S18-E/SP
DigiKeys produktnummer
MCP23S18-E/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP23S18-E/SP
Beskrivelse
IC XPNDR 10MHZ SPI 28SDIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
I/O-forlengelser 16 SPI 10 MHz 28-SPDIP
EDA-/CAD-modeller
MCP23S18-E/SP Modeller
Kategori
Strøm - utgangskilde/ribbe
25mA
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Rør
Forsyningsspenning
1,8V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall I/O (innganger/utganger)
16
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)