MCP1702T-2502E/CB
DigiKeys produktnummer
MCP1702T-2502E/CBTR-ND - Tape og spole (TR)
MCP1702T-2502E/CBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MCP1702T-2502E/CBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP1702T-2502E/CB
Beskrivelse
IC REG LIN 2.5V 250MA SOT23A-3
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA SOT-23A-3
EDA-/CAD-modeller
MCP1702T-2502E/CB Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
5 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
44dB (100Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - inngang (maks)
13,2V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23A-3
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.1V ved 250mA