MCP1700T-2502E/MB
DigiKeys produktnummer
MCP1700T-2502E/MBTR-ND - Tape og spole (TR)
MCP1700T-2502E/MBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MCP1700T-2502E/MBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP1700T-2502E/MB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT89-3
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA SOT-89-3
EDA-/CAD-modeller
MCP1700T-2502E/MB Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
4 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
44dB (100Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Kapsling
TO-243AA
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-89-3
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 250mA