MCP1501T-50E/CHY
DigiKeys produktnummer
150-MCP1501T-50E/CHYTR-ND - Tape og spole (TR)
150-MCP1501T-50E/CHYCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-MCP1501T-50E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP1501T-50E/CHY
Beskrivelse
IC VREF SERIES 5V SOT23-6
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Serie spenningsreferanse IC ±0,1% SOT-23-6
Kategori
Temperaturkoeffisient
50ppm/°C
Spenning - inngang
5,2V – 5,5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Kapsling
SOT-23-6
Spenning - utgang (min./fast)
5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-6
Strøm – utgang
20 mA
Baseproduktnummer
Toleranse
±0,1%