MCP1501T-33E/SN
DigiKeys produktnummer
150-MCP1501T-33E/SNTR-ND - Tape og spole (TR)
150-MCP1501T-33E/SNCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-MCP1501T-33E/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP1501T-33E/SN
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Serie spenningsreferanse IC ±0,1% 8-SOIC
Kategori
Temperaturkoeffisient
50ppm/°C
Spenning - inngang
3,5V – 5,5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Strøm – utgang
20 mA
Baseproduktnummer
Toleranse
±0,1%