MCP1501-20E/SN
DigiKeys produktnummer
MCP1501-20E/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP1501-20E/SN
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Serie spenningsreferanse IC ±0,1% 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP1501-20E/SN Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
50ppm/°C
Produsent
Microchip Technology
Spenning - inngang
2,25V – 5,5V
Emballasje
Rør
Strøm - forsyning
550µA
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Referansetype
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Fast
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - utgang (min./fast)
2,048V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Strøm – utgang
20 mA
Baseproduktnummer
Toleranse
±0,1%