MCP1252T-33X50I/MS er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 2
Datablad
Ladepumpe Svitsjet regulator IC Positiv Programmerbar 3,3V, 5V 1 Utgang 120mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
MCP1252T-33X50I/MS
DigiKeys produktnummer
MCP1252T-33X50IMSTR-ND - Tape og spole (TR)
MCP1252T-33X50IMSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MCP1252T-33X50IMSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP1252T-33X50I/MS
Beskrivelse
IC REG CHARGE PUMP PROG 1 8MSOP
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP1252T-33X50I/MS Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm – utgang
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
650kHz
Funksjon
Trinn opp / trinn ned
Synkron likeretter
Ingen
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
8-MSOP
Spenning - inngang (min)
2,7V