LM2576-12WU-TR er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 1 037
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 773
Datablad
Texas Instruments
På lager: 583
På lager: 3 007
På lager: 273
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 12V 1 Utgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
LM2576-12WU-TR
DigiKeys produktnummer
LM2576-12WU-TR-ND - Tape og spole (TR)
LM2576-12WU-CT-ND - Båndavsnitt (CT)
LM2576-12WU-DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2576-12WU-TR
Beskrivelse
IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
LM2576-12WU-TR Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - omkobling
52kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263-5
Spenning - inngang (min)
4V